Z nášho života

Chceme sa touto cestou poďakovať sponzorom Obecnému úradu v Mútnom, ZRPŠ, rodine Antona Kondelu a rodine Tibora Jurčáka. A samozrejme veľké ďakujem patrí MIKULÁŠOVI, s ktorým sme mohli prežiť krásny čas.

ĎAKUJEME VŠETKÝM, ZA VŠETKO!

  

  

  

  

 


 

Dnes našu materskú školu navštívilo Divadlo zo šuflíka. Vendelína a Valentína nám zahrali divadlo, ktoré bolo plné poučení, humoru, farieb, kúziel a pesničiek o povolaniach. Ďakujeme za príjemný zážitok.

 

 

 

  

 


 

Vo štvrtok, 08. novembra 2018, Jabĺčkovú triedu navštívili starí rodičia, ktorým sa deti poďakovali za ich obetavosť, lásku a za všetko, čo pre nich robia. Ponúkame zopár okamihov z krásnej besiedky. 

  

  

  

   

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

  

 

 

  


 

Dňa 07. novembra 2018 sa v Slniečkovej triede uskutočnila besiedka k Mesiacu úcty starším. Chceme sa touto cestou poďakovať všetkým starým rodičom, ktorí sa tejto besiedky zúčastnili.

  

 

  

  

  

   

  

 

 

 

  

   

 

  

   

 

  


 

Dňa 17. októbra a 18. októbra 2018 si pani učiteľky z Jabĺčkovej triedy pripravili pre deti divadielko O princezne Nitôčke a rytieroch, ktorí jej chceli pomôcť k tomu, aby jedla ovocie a zeleninu a nie len sladkosti. Divadielko sa deťom veľmi páčilo.

 

   

 

  

 

  

 

 


 

V rámci programu Boja proti obezite sa máme každý mesiac zúčastniť dlhšej turistickej vychádzky. Keďže prišlo Babie leto, detičky zo Srdiečkovej a Slniečkovej triedy boli na Chlapskom gruni. Počas ranných hier sme si vyrobili šarkanov, ktoré sme si potom púšťali. Pozrite sa ako nám bolo dobre.

 

   

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 


 

Chceme sa touto cestou poďakovať nášmu sponzorovi, firme Bortex, ktorá nám venovala reflexné pásky pre všetky deti našej materskej školy. 

  

 


 

Chceme sa touto cestovať poďakovať pánovi policajtovi Ing. Zdenkovi Rypákovi, pani policajtkám Bc. Monike Ďuranovej a Mgr. Márii Kurekovej, ktorí nám prišli porozprávať o bezpečnosti na ceste v rámci témy Na ceste si pozor daj. Ponúkame Vám zopár okamihov z tohto stretnutia v Jabĺčkovej triede...

   

 

 

 

 

... a v Kvietočkovej triede

  

 

  

  

 

 

 


 

 

TOPlist